Os 24537 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 19.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 20.00 | 20.01 | |||
Zboněk | 20.03 | 20.03 | |||
Svitávka | 20.06 | 20.06 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.09 | 20.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20.16 | 20.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Dolní Lhota | 20.23 | 20.23 | |||
Blansko město | 20.26 | 20.27 | |||
Blansko | 20.28 | 20.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 20.35 | 20.36 | |||
Adamov | 20.37 | 20.38 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 20.41 | 20.41 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.45 | 20.46 | |||
Brno-Židenice | 20.51 | 20.51 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 20.59 | 21.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 21.14 | 21.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 21.23 | 21.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 21.25 | 21.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 21.29 | 21.29 | |||
Zbýšov | 21.32 | 21.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 21.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia