Os 24523 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 12.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 13.00 | 13.01 | |||
Zboněk | 13.03 | 13.03 | |||
Svitávka | 13.06 | 13.06 | |||
Skalice nad Svitavou | 13.09 | 13.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 13.16 | 13.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Dolní Lhota | 13.23 | 13.23 | |||
Blansko město | 13.26 | 13.27 | |||
Blansko | 13.28 | 13.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 13.35 | 13.36 | |||
Adamov | 13.37 | 13.38 | 2/4 | ||
Babice nad Svitavou | 13.41 | 13.41 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.45 | 13.46 | |||
Brno-Židenice | 13.51 | 13.51 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 13.59 | 14.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 14.14 | 14.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 14.23 | 14.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 14.25 | 14.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 14.29 | 14.29 | |||
Zbýšov | 14.32 | 14.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 14.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia