Os 20718 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 13.58 | 2 | |||
Zbýšov | 14.00 | 14.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 14.03 | 14.04 | |||
Újezd u Brna | 14.07 | 14.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 14.15 | 14.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.26 | 14.28 | III | ||
Brno-Židenice | 14.31 | 14.32 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 14.37 | 14.37 | |||
Adamov | 14.43 | 14.43 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Blansko | 14.51 | 14.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 15.00 | 15.01 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia