Os 20226 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doudleby nad Orlicí | 21.09 | 5 | |||
Kostelec nad Orlicí | 21.12 | 21.12 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 21.14 | 21.15 | |||
Častolovice | 21.18 | 21.19 | 2 | ||
Čestice | 21.21 | 21.21 | |||
Lípa nad Orlicí | 21.25 | 21.25 | |||
Týniště nad Orlicí | 21.28 | 21.32 | 2/3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 21.35 | 21.35 | |||
Třebechovice pod Orebem | 21.40 | 21.41 | 3 | ||
Blešno | 21.45 | 21.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 21.50 | 21.50 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 21.52 | 21.52 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster