Sp 1871 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 15.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 15.06 | 15.06 | |||
Hynčice | 15.11 | 15.11 | |||
Ruprechtice | 15.13 | 15.13 | |||
Meziměstí | 15.16 | 15.19 | |||
Teplice nad Metují | 15.28 | 15.31 | |||
Žďár nad Metují | 15.38 | 15.38 | |||
Police nad Metují | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Hronov | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Velké Poříčí | 15.51 | 15.51 | |||
Náchod-Běloves | 15.55 | 15.55 | |||
Náchod | 15.58 | 16.03 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 16.05 | 16.05 | |||
Václavice | 16.10 | 16.13 | 1 | ||
Starkoč | 16.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy