Sp 1842 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 17.33 | 1 | |||
Lukavice v Čechách | 17.37 | 17.37 | |||
Žamberk | 17.43 | 17.43 | 3 | ||
Bohousová | 17.50 | 17.50 | |||
Litice nad Orlicí | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Sopotnice | 17.57 | 17.58 | |||
Potštejn | 18.01 | 18.02 | 3 | ||
Záměl | 18.05 | 18.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 18.09 | 18.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 18.15 | 18.16 | |||
Častolovice | 18.19 | 18.20 | 1/2 | ||
Čestice | 18.22 | 18.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.28 | 18.31 | 2/3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci