Os 18407 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 6.31 | 3 | |||
Vlásenice | 6.39 | 6.39 | |||
Nová Cerekev | 6.43 | 6.44 | 2 | ||
Leskovice | 6.48 | 6.48 | |||
Pacov | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Šimpach | 7.02 | 7.02 | |||
Obrataň | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Pořín | 7.13 | 7.13 | |||
Chýnov | 7.20 | 7.20 | 3 | ||
Dobronice u Chýnova | 7.25 | 7.25 | |||
Smyslov | 7.28 | 7.28 | |||
Tábor-Měšice | 7.33 | 7.33 | |||
Tábor | 7.36 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster