Sp 1767 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.28 | II | |||
Slavkov u Brna | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Bučovice | 14.01 | 14.02 | 4 | ||
Nesovice | 14.09 | 14.10 | 2/3 | ||
Nemotice | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Kyjov | 14.31 | 14.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Vracov | 14.44 | 14.44 | |||
Bzenec | 14.48 | 14.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 15.09 | 15.09 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 15.13 | 15.14 | |||
Uherské Hradiště | 15.18 | 15.20 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci