Sp 1758 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 4.45 | 3 | |||
Bzenec | 4.53 | 4.54 | 4 | ||
Vracov | 4.58 | 4.58 | |||
Vlkoš | 5.03 | 5.03 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 5.07 | 5.08 | |||
Kyjov | 5.11 | 5.13 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 5.18 | 5.18 | |||
Jestřabice | 5.23 | 5.23 | |||
Nemotice | 5.29 | 5.30 | 4 | ||
Brankovice | 5.34 | 5.35 | |||
Nesovice | 5.40 | 5.43 | 2/4 | ||
Bučovice | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 5.59 | 6.01 | 3 | ||
Brno-Slatina | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Brno-Černovice | 6.22 | 6.22 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci