Sp 1392 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + 843 + ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.45 | 1 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.02 | 19.04 | 2 | ||
Jaroměř | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Česká Skalice | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Starkoč | 19.35 | 19.39 | 5 | ||
Olešnice | 19.45 | 19.45 | |||
Červený Kostelec | 19.49 | 19.49 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 19.55 | 19.56 | |||
Malé Svatoňovice | 19.58 | 20.00 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 20.04 | 20.04 | |||
Trutnov střed | 20.14 | 20.15 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 20.19 | 20.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci