EC 102 „Polonia“ | |
Řazení vlaku: 1216 + A9mnouz + WRmnouz + B10bmnouz + B11mnouz + B9mnopuvz + 3xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 15.04 | 15.10 | 3 | ||
Hodonín | 15.21 | 15.22 | 2/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.37 | 15.38 | 1/3 | ||
Otrokovice | 15.50 | 15.52 | 1/3 | ||
Přerov | 16.12 | 16.13 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 16.29 | 16.30 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 16.58 | 17.00 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.06 | 17.08 | |||
Bohumín | 17.15 | 17.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster