Vlak 4316 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 17.30 | vpravo | |||
Svatý Štěpán | 17.32 | 17.32 | |||
Bylnice | 17.36 | 18.05 | 2/3 | ||
Popov | 18.10 | 18.10 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Divnice | 18.18 | 18.18 | |||
Slavičín | 18.21 | 18.22 | 3 | ||
Hostětín | 18.27 | 18.27 | |||
Pitín zastávka | 18.34 | 18.34 | |||
Bojkovice město | 18.37 | 18.37 | |||
Bojkovice | 18.40 | 18.42 | 2/3 | ||
Záhorovice | 18.44 | 18.44 | |||
Nezdenice | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Šumice | 18.50 | 18.50 | |||
Újezdec u Luhačovic | 18.55 | 18.56 | 3 | ||
Uherský Brod | 19.00 | 19.02 | 3 | ||
Havřice | 19.05 | 19.05 | |||
Hradčovice | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.14 | 19.14 | |||
Vésky | 19.17 | 19.17 | |||
Kunovice | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 19.24 | 19.26 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.32 | 1 |
Vlárský průsmyk-Bylnice jede v a 6.IV., 27.IX., 16.XI., nejede 30.XII., 7.IV., 7.VII. – 25.VIII., 17.XI.; Bylnice-St. Město u U.H. nejede 24., 31.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster