Vlak 8506 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 7.36 | 3/2 | |||
Ťahanovce | 7.40 | 7.41 | 2/2 | ||
Kostoľany nad Hornádom | 7.45 | 7.45 | 2/4 | ||
Trebejov | 7.49 | 7.50 | 2 | ||
Kysak | 7.52 | 7.53 | 5 | ||
Obišovce | 7.56 | 7.56 | 1 | ||
Ličartovce | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 8.03 | 8.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 8.05 | 8.05 | 3 | ||
Kendice | 8.07 | 8.08 | 1 | ||
Haniska pri Prešove | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Prešov | 8.15 | 8.19 | 2/3 | ||
Prešov mesto | 8.21 | 8.23 | 1./1 | ||
Veľký Šariš | 8.29 | 8.30 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 8.35 | 8.35 | |||
Orkucany | 8.39 | 8.39 | Nástupište 1/1 | ||
Sabinov | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 8.47 | 8.47 | |||
Červenica | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Rožkovany | 8.53 | 8.53 | |||
Lipany | 8.56 | 4 |
(Î); (Ę); ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci