Os 6709 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 8.02 | 3 | |||
Tisovec mesto | 8.04 | 8.05 | |||
Rimavská Píla | 8.10 | ||||
Hačava | 8.14 | ||||
Hačava skálie | 8.16 | ||||
Hnúšťa zastávka | 8.19 | ||||
Hnúšťa | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Likier | 8.27 | ||||
Rimavské Brezovo | 8.30 | ||||
Rimavská Baňa | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 8.37 | ||||
Kociha | 8.41 | ||||
Hrachovo | 8.44 | ||||
Nižný Skálnik | 8.46 | ||||
Veľké Teriakovce | 8.49 | ||||
Čerenčany | 8.52 | ||||
Rimavská Sobota | 8.57 | 9.01 | 1/3 | ||
Rimavské Janovce | 9.05 | ||||
Rimavské Janovce obec | 9.08 | ||||
Jesenské zastávka | 9.12 | 9.12 | |||
Jesenské | 9.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia