Os 6705 | |
Řazení vlaku: 861.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 6.02 | 3 | |||
Tisovec mesto | 6.04 | 6.05 | |||
Rimavská Píla | 6.10 | ||||
Hačava | 6.14 | ||||
Hačava skálie | 6.16 | ||||
Hnúšťa zastávka | 6.19 | ||||
Hnúšťa | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Likier | 6.27 | ||||
Rimavské Brezovo | 6.30 | ||||
Rimavská Baňa | 6.34 | 6.35 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 6.37 | ||||
Kociha | 6.41 | ||||
Hrachovo | 6.44 | ||||
Nižný Skálnik | 6.46 | ||||
Veľké Teriakovce | 6.49 | ||||
Čerenčany | 6.52 | ||||
Rimavská Sobota | 6.57 | 7.01 | 1/3 | ||
Rimavské Janovce | 7.05 | ||||
Rimavské Janovce obec | 7.08 | ||||
Jesenské zastávka | 7.12 | 7.12 | |||
Jesenské | 7.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy