Os 4606 | |
Řazení vlaku: 263_b + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 7.22 | 4/8 | |||
Ľudovítov | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Palárikovo | 7.31 | 7.32 | 3 | ||
Tvrdošovce | 7.36 | 7.37 | 2 | ||
Jatov | 7.41 | 7.41 | 2 | ||
Trnovec nad Váhom | 7.46 | 7.47 | 4 | ||
Šaľa | 7.51 | 7.53 | 3 | ||
Topoľnica | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Galanta | 8.02 | 8.04 | 4 | ||
Sládkovičovo | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Pusté Úľany | 8.15 | 8.15 | 2 | ||
Reca | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Senec | 8.24 | 8.25 | 3 | ||
Veľký Biel | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Bernolákovo | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Ivanka pri Dunaji | 8.36 | 8.37 | 2 | ||
Bratislava-Vajnory | 8.40 | 8.41 | 1/2 | ||
Bratislava-Vinohrady | 8.45 | 8.47 | |||
Bratislava hlavná stanica | 8.52 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia