Os 16601 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň | 3.32 | 1 | |||
Kadaň-Bystřice | 3.34 | 3.34 | |||
Chomutov | 3.47 | 3.48 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 3.51 | 3.51 | |||
Jirkov zastávka | 3.55 | 3.55 | |||
Most | 4.13 | 4.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci