Os 16516 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.29 | 9 | |||
Ústí nad Labem západ | 14.31 | 14.32 | 2b | ||
Trmice | 14.36 | 14.36 | 1 | ||
Koštov | 14.39 | 14.39 | |||
Stadice | 14.43 | 14.43 | |||
Řehlovice | 14.45 | 14.45 | 2 | ||
Brozánky | 14.48 | 14.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 14.50 | 14.50 | |||
Velvěty | 14.52 | 14.52 | |||
Úpořiny | 14.55 | 14.56 | 2 | ||
Lbín | 14.59 | 14.59 | |||
Ohníč | 15.03 | 15.03 | 2 | ||
Hostomice nad Bílinou | 15.07 | 15.07 | |||
Světec | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Bílina-Chudeřice | 15.11 | 15.11 | |||
Bílina | 15.15 | 15.15 | 2 | ||
Most | 15.27 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci