Vlak 1260 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 12.36 | 8 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 12.42 | 12.44 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 12.50 | 12.52 | 2 | ||
Studénka | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 13.22 | 13.23 | 2 | ||
Přerov | 13.39 | 13.44 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.58 | 14.00 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 14.21 | 14.22 | 2 | ||
Česká Třebová | 14.43 | 14.50 | 14 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Kolín | 15.54 | 15.55 | 102 | ||
Praha-Libeň | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.39 | 13b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy