Vlak 1256 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 8.36 | 8 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 8.42 | 8.44 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 8.50 | 8.52 | 2 | ||
Studénka | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 9.22 | 9.23 | 2 | ||
Přerov | 9.39 | 9.44 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.58 | 10.00 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 10.21 | 10.22 | 2 | ||
Česká Třebová | 10.42 | 10.50 | 14 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Kolín | 11.54 | 11.55 | 102 | ||
Praha-Libeň | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.39 | 13b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci