Vlak 1233 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.28 | 13b | |||
Praha-Libeň | 10.34 | 10.36 | 1 | ||
Kolín | 11.12 | 11.13 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.32 | 11.33 | 1 | ||
Česká Třebová | 12.13 | 12.14 | 12 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.36 | 12.38 | 5a | ||
Lukavice na Moravě | 12.42 | 12.44 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Přerov | 13.18 | 13.19 | 10 | ||
Hulín | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Otrokovice | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.50 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci