Vlak 1093 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.45 | 17.05 | 4 | ||
Jirkov zastávka | 17.21 | 17.22 | |||
Odb Chomutov město | 17.25 | 17.26 | |||
Chomutov | 17.28 | 17.30 | 2 | ||
Žatec | 17.50 | 17.53 | 1 | ||
Žatec západ | 17.55 | 17.56 | |||
Podbořany | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Vroutek | 18.27 | 18.28 | 1 | ||
Kryry | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Blatno u Jesenice | 18.44 | 18.45 | 1 | ||
Žihle | 18.54 | 18.57 | 1 | ||
Mladotice | 19.08 | 19.08 | 3 | ||
Plasy | 19.16 | 19.18 | 1 | ||
Kaznějov | 19.24 | 19.25 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.52 | 4 |
jede v /jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci