Vlak 1080 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.04 | 4 | |||
Kaznějov | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Plasy | 6.36 | 6.36 | 1 | ||
Žihle | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Kryry | 7.17 | 7.17 | 1 | ||
Vroutek | 7.23 | 7.23 | 1 | ||
Podbořany | 7.31 | 7.32 | 1 | ||
Žatec | 7.55 | 7.56 | 201 | ||
Žatec západ | 7.55 | 7.56 | |||
Chomutov | 8.22 | 8.23 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 8.26 | 8.26 | |||
Jirkov zastávka | 8.30 | 8.30 | |||
Most | 8.48 | 8.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci