Vlak 6732 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hřivice | 12.59 | 1 | |||
Touchovice u Loun | 13.02 | 13.02 | |||
Opočno u Loun | 13.04 | 13.04 | |||
Jimlín | 13.06 | 13.06 | |||
Louny předměstí | 13.09 | 13.09 | 1 | ||
Louny město | 13.13 | 13.13 | |||
Louny střed | 13.14 | 13.14 | |||
Louny | 13.17 | 13.21 | 3 | ||
Dobroměřice | 13.24 | 13.24 | |||
Lenešice | 13.26 | 13.27 | 1 | ||
Břvany | 13.32 | 13.33 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 13.39 | 13.39 | 1 | ||
Obrnice | 13.46 | 13.46 | 4 | ||
Most | 13.51 | 14.00 | 3 | ||
Most-Kopisty | 14.06 | 14.06 | |||
Most-Minerva | 14.10 | 14.10 | |||
Litvínov město | 14.15 | 14.15 | |||
Louka u Litvínova | 14.17 | 14.17 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | 14.19 | 14.19 | |||
Osek město | 14.25 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök