Vlak 6705 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 9.02 | 104 | |||
Obrnice | 9.06 | 9.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 9.13 | 9.14 | 1 | ||
Břvany | 9.20 | 9.20 | 1 | ||
Lenešice | 9.26 | 9.27 | 1 | ||
Dobroměřice | 9.30 | 9.30 | |||
Louny | 9.33 | 9.37 | 1 | ||
Louny střed | 9.39 | 9.39 | |||
Louny město | 9.41 | 9.41 | |||
Jimlín | 9.47 | 9.47 | |||
Opočno u Loun | 9.50 | 9.50 | |||
Touchovice u Loun | 9.52 | 9.52 | |||
Hřivice | 9.54 | 9.55 | 1 | ||
Konětopy | 9.57 | 9.57 | |||
Solopysky | 10.00 | 10.00 | |||
Domoušice | 10.05 | 10.06 | 1 | ||
Mutějovice | 10.12 | 10.13 | 1 | ||
Svojetín | 10.20 | 10.21 | 1 | ||
Hořesedly | 10.26 | 10.26 | |||
Chrášťany | 10.30 | 10.31 | 1 | ||
Rakovník | 10.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci