R 975 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 + 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.46 | 5.59 | 20 | ||
Praha-Libeň | 6.05 | 6.06 | 1 | ||
Kolín | 6.45 | 6.47 | 110 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.56 | 6.58 | 1 | ||
Čáslav | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Golčův Jeníkov město | 7.17 | 7.18 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Havlíčkův Brod | 7.57 | 8.02 | 3 | ||
Přibyslav | 8.14 | 8.15 | 1 | ||
Žďár nad Sázavou | 8.27 | 8.29 | 1 | ||
Křižanov | 8.45 | 8.46 | 1 | ||
Tišnov | 9.06 | 9.08 | 1 | ||
Brno-Královo Pole | 9.27 | 9.28 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci