Os 9715 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 16.36 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 16.40 | 16.40 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 16.50 | 16.51 | 1 | ||
Peruc | 16.56 | 16.57 | 1 | ||
Telce | 17.01 | 17.01 | |||
Vrbičany | 17.03 | 17.03 | |||
Klobuky v Čechách | 17.06 | 17.06 | 1 | ||
Páleček | 17.10 | 17.10 | |||
Zlonice | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Královice u Zlonic | 17.20 | 17.20 | |||
Slaný | 17.27 | 17.29 | 1 | ||
Slaný předměstí | 17.33 | 17.33 | |||
Podlešín | 17.38 | 17.38 | 1 | ||
Zvoleněves | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 17.46 | 17.46 | |||
Neuměřice | 17.47 | 17.47 | |||
Olovnice | 17.51 | 17.51 | 1 | ||
Zeměchy | 17.53 | 17.53 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 17.56 | 17.57 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 18.01 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy