..: Trasa vlaku Os 9715 - JŘ 2022 :..
Os 9715
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   16.36 1
  Chlumčany u Loun  16.40 16.40 1
  Vrbno nad Lesy  16.50 16.51 1
  Peruc  16.56 16.57 1
  Telce  17.01 17.01 
  Vrbičany  17.03 17.03 
  Klobuky v Čechách  17.06 17.06 1
  Páleček  17.10 17.10 
  Zlonice  17.14 17.14 1
  Královice u Zlonic  17.20 17.20 
  Slaný  17.27 17.29 1
  Slaný předměstí  17.33 17.33 
  Podlešín  17.38 17.38 1
  Zvoleněves  17.42 17.43 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  17.46 17.46 
  Neuměřice  17.47 17.47 
  Olovnice  17.51 17.51 1
  Zeměchy  17.53 17.53 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  17.56 17.57 1
  Kralupy nad Vltavou  18.01  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster