Os 9713 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 14.36 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 14.40 | 14.40 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 14.50 | 14.51 | 1 | ||
Peruc | 14.56 | 14.57 | 1 | ||
Telce | 15.01 | 15.01 | |||
Vrbičany | 15.03 | 15.03 | |||
Klobuky v Čechách | 15.06 | 15.06 | 1 | ||
Páleček | 15.10 | 15.10 | |||
Zlonice | 15.14 | 15.14 | 1 | ||
Královice u Zlonic | 15.20 | 15.20 | |||
Slaný | 15.27 | 15.31 | 1 | ||
Slaný předměstí | 15.35 | 15.35 | |||
Podlešín | 15.40 | 15.40 | 1 | ||
Zvoleněves | 15.44 | 15.45 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 15.48 | 15.48 | |||
Neuměřice | 15.49 | 15.49 | |||
Olovnice | 15.53 | 15.53 | 1 | ||
Zeměchy | 15.55 | 15.55 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 15.58 | 15.59 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.03 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy