..: Trasa vlaku Os 9713 - JŘ 2022 :..
Os 9713
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   14.36 1
  Chlumčany u Loun  14.40 14.40 1
  Vrbno nad Lesy  14.50 14.51 1
  Peruc  14.56 14.57 1
  Telce  15.01 15.01 
  Vrbičany  15.03 15.03 
  Klobuky v Čechách  15.06 15.06 1
  Páleček  15.10 15.10 
  Zlonice  15.14 15.14 1
  Královice u Zlonic  15.20 15.20 
  Slaný  15.27 15.31 1
  Slaný předměstí  15.35 15.35 
  Podlešín  15.40 15.40 1
  Zvoleněves  15.44 15.45 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  15.48 15.48 
  Neuměřice  15.49 15.49 
  Olovnice  15.53 15.53 1
  Zeměchy  15.55 15.55 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  15.58 15.59 1
  Kralupy nad Vltavou  16.03  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster