Os 9710 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kralupy nad Vltavou | 13.54 | 11a | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 13.57 | 13.59 | 1 | ||
Zeměchy | 14.01 | 14.01 | |||
Olovnice | 14.03 | 14.03 | 1 | ||
Neuměřice | 14.07 | 14.07 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 14.08 | 14.08 | |||
Zvoleněves | 14.11 | 14.11 | 1 | ||
Podlešín | 14.15 | 14.15 | 1 | ||
Slaný předměstí | 14.20 | 14.20 | |||
Slaný | 14.24 | 14.27 | 1 | ||
Královice u Zlonic | 14.33 | 14.33 | |||
Zlonice | 14.39 | 14.39 | 1 | ||
Páleček | 14.43 | 14.43 | |||
Klobuky v Čechách | 14.47 | 14.47 | 1 | ||
Vrbičany | 14.50 | 14.50 | |||
Telce | 14.52 | 14.52 | |||
Peruc | 14.56 | 14.57 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 15.02 | 15.03 | 1 | ||
Chlumčany u Loun | 15.12 | 15.13 | 1 | ||
Louny | 15.17 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy