..: Trasa vlaku Os 9710 - JŘ 2022 :..
Os 9710
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   13.54 11a
  Kralupy nad Vltavou předměstí  13.57 13.59 1
  Zeměchy  14.01 14.01 
  Olovnice  14.03 14.03 1
  Neuměřice  14.07 14.07 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  14.08 14.08 
  Zvoleněves  14.11 14.11 1
  Podlešín  14.15 14.15 1
  Slaný předměstí  14.20 14.20 
  Slaný  14.24 14.27 1
  Královice u Zlonic  14.33 14.33 
  Zlonice  14.39 14.39 1
  Páleček  14.43 14.43 
  Klobuky v Čechách  14.47 14.47 1
  Vrbičany  14.50 14.50 
  Telce  14.52 14.52 
  Peruc  14.56 14.57 1
  Vrbno nad Lesy  15.02 15.03 1
  Chlumčany u Loun  15.12 15.13 1
  Louny  15.17  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster