Os 9363 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.29 | 3 | |||
Praha-Libeň | 22.34 | 22.35 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.38 | 22.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.40 | 22.40 | |||
Praha-Běchovice | 22.43 | 22.44 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 22.45 | 22.45 | |||
Praha-Klánovice | 22.48 | 22.48 | |||
Úvaly | 22.53 | 22.54 | 1c | ||
Tuklaty | 22.57 | 22.57 | |||
Rostoklaty | 23.00 | 23.00 | |||
Český Brod | 23.04 | 23.05 | 1 | ||
Klučov | 23.08 | 23.08 | |||
Poříčany | 23.11 | 23.12 | 1 | ||
Tatce | 23.16 | 23.16 | |||
Pečky | 23.20 | 23.20 | 1 | ||
Cerhenice | 23.24 | 23.24 | |||
Velim | 23.28 | 23.33 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 23.35 | 23.35 | |||
Kolín zastávka | 23.39 | 23.39 | |||
Kolín | 23.42 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci