Os 9361 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.59 | 3 | |||
Praha-Libeň | 22.04 | 22.05 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.08 | 22.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.10 | 22.10 | |||
Praha-Běchovice | 22.13 | 22.14 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 22.15 | 22.15 | |||
Praha-Klánovice | 22.18 | 22.18 | |||
Úvaly | 22.23 | 22.24 | 1c | ||
Tuklaty | 22.27 | 22.27 | |||
Rostoklaty | 22.30 | 22.30 | |||
Český Brod | 22.34 | 22.35 | 1 | ||
Klučov | 22.38 | 22.38 | |||
Poříčany | 22.41 | 22.42 | 1 | ||
Tatce | 22.46 | 22.46 | |||
Pečky | 22.50 | 22.50 | 1 | ||
Cerhenice | 22.54 | 22.54 | |||
Velim | 22.58 | 22.59 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 23.01 | 23.01 | |||
Kolín zastávka | 23.05 | 23.05 | |||
Kolín | 23.08 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster