Os 9056 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 8.05 | 5 | |||
Poříčí nad Sázavou | 8.08 | 8.08 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 8.12 | 8.12 | |||
Pecerady | 8.16 | 8.16 | |||
Týnec nad Sázavou | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | 8.23 | 8.23 | |||
Krhanice | 8.27 | 8.27 | |||
Prosečnice | 8.31 | 8.31 | |||
Kamenný Přívoz | 8.34 | 8.34 | |||
Jílové u Prahy | 8.39 | 8.54 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | 8.59 | 8.59 | |||
Petrov u Prahy | 9.04 | 9.04 | |||
Petrov-Chlomek | 9.07 | 9.07 | |||
Davle | 9.10 | 9.21 | 3 | ||
Skochovice | 9.27 | 9.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.30 | 9.31 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 9.34 | 9.34 | |||
Praha-Zbraslav | 9.38 | 9.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | 9.41 | 9.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 9.44 | 9.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 9.48 | 9.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 9.52 | 9.52 | 1a | ||
Praha-Kačerov | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Vršovice | 9.59 | 10.00 | 7 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.04 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia