Os 9026 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 22.05 | 5 | |||
Poříčí nad Sázavou | 22.08 | 22.08 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 22.12 | 22.12 | |||
Pecerady | 22.16 | 22.16 | |||
Týnec nad Sázavou | 22.20 | 22.45 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 22.47 | 22.47 | |||
Krhanice | 22.51 | 22.51 | |||
Prosečnice | 22.55 | 22.55 | |||
Kamenný Přívoz | 22.58 | 22.58 | |||
Jílové u Prahy | 23.03 | 23.03 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | 23.09 | 23.09 | |||
Petrov u Prahy | 23.14 | 23.14 | |||
Petrov-Chlomek | 23.17 | 23.17 | |||
Davle | 23.21 | 23.21 | 1 | ||
Skochovice | 23.27 | 23.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 23.30 | 23.31 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 23.34 | 23.34 | |||
Praha-Zbraslav | 23.38 | 23.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | 23.41 | 23.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 23.44 | 23.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 23.48 | 23.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 23.52 | 23.52 | 1a | ||
Praha-Kačerov | 23.55 | 23.55 | |||
Praha-Vršovice | 23.59 | 0.00 | 7 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.04 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster