R 869 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 11.29 | 11.34 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.38 | 11.42 | 8 | ||
Praha-Libeň | 11.48 | 11.49 | 1 | ||
Kolín | 12.28 | 12.30 | 101 | ||
Přelouč | 12.44 | 12.45 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.55 | 12.57 | 1 | ||
Choceň | 13.17 | 13.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 13.34 | 13.35 | 1 | ||
Česká Třebová | 13.44 | 13.46 | 1 | ||
Svitavy | 13.57 | 14.02 | 1 | ||
Březová nad Svitavou | 14.13 | 14.14 | 1 | ||
Letovice | 14.22 | 14.23 | 1 | ||
Skalice nad Svitavou | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Rájec-Jestřebí | 14.38 | 14.40 | 2 | ||
Blansko | 14.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci