..: Trasa vlaku  8356 - JŘ 2022 :..
Vlak 8356 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jihlava město   13.46 1
  Jihlava  13.49 13.50 3
  Jihlava-Bosch Diesel  13.53 13.54 
  Střítež u Jihlavy  13.56 13.56 
  Dobronín  13.59 13.59 1
  Kamenná  14.03 14.03 
  Šlapanov  14.08 14.10 2
  Havlíčkův Brod  14.21  7

jede v

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster