R 825 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.34 | 1 | |||
Modřice | 15.40 | 15.41 | 1 | ||
Šakvice | 15.55 | 15.56 | 1 | ||
Zaječí | 16.00 | 16.01 | 1 | ||
Rakvice | 16.04 | 16.05 | |||
Podivín | 16.08 | 16.09 | 1 | ||
Břeclav | 16.15 | 16.21 | 1 | ||
Hodonín | 16.33 | 8a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci