R 813 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.36 | 1 | |||
Šakvice | 16.55 | 16.56 | 1 | ||
Zaječí | 17.00 | 17.01 | 1 | ||
Podivín | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Břeclav | 17.15 | 17.21 | 1 | ||
Hodonín | 17.33 | 17.38 | 1 | ||
Moravský Písek | 17.48 | 17.49 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.56 | 17.58 | 1 | ||
Otrokovice | 18.09 | 18.11 | 1 | ||
Hulín | 18.20 | 18.22 | 1 | ||
Přerov | 18.33 | 18.35 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster