R 807 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.36 | 1 | |||
Šakvice | 10.55 | 10.56 | 1 | ||
Zaječí | 11.00 | 11.01 | 1 | ||
Podivín | 11.07 | 11.08 | 1 | ||
Břeclav | 11.15 | 11.21 | 2 | ||
Hodonín | 11.33 | 11.38 | 1 | ||
Moravský Písek | 11.48 | 11.49 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.56 | 11.58 | 1 | ||
Otrokovice | 12.09 | 12.11 | 1 | ||
Hulín | 12.20 | 12.22 | 1 | ||
Přerov | 12.33 | 12.35 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.49 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci