Vlak 7951 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 12.34 | 1 | |||
Heřmaň | 12.39 | 12.39 | |||
Putim | 12.42 | 12.43 | 1 | ||
Písek | 12.47 | 12.48 | 1 | ||
Písek zastávka | 12.50 | 12.50 | |||
Písek-Dobešice | 12.53 | 12.53 | |||
Čížová | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Vráž u Písku | 13.05 | 13.05 | 1 | ||
Dolní Ostrovec | 13.09 | 13.09 | |||
Smetanova Lhota | 13.13 | 13.13 | |||
Čimelice | 13.17 | 13.17 | 1 | ||
Horní Nerestce | 13.22 | 13.22 | |||
Mirovice | 13.25 | 13.27 | 1 | ||
Myslín | 13.30 | 13.30 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 13.34 | 13.34 | |||
Březnice | 13.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök