R 777 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABmz346 + B249 + Bdmpee233 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 18.28 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 18.37 | 18.37 | 1 | ||
Borovy | 18.43 | 18.43 | |||
Lužany | 18.46 | 18.47 | |||
Přeštice | 18.50 | 18.51 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 18.58 | 18.59 | 3c | ||
Dobřany | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 19.16 | 19.17 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.19 | 19.22 | 4 | ||
Rokycany | 19.31 | 19.32 | 1 | ||
Kařez | 19.42 | 19.43 | |||
Hořovice | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Zdice | 19.57 | 19.58 | 1 | ||
Beroun | 20.05 | 20.06 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 20.43 | 20.44 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.51 | 20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci