Os 7368 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 17.20 | 4 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 17.23 | 17.23 | 1 | ||
Lázně Kynžvart | 17.27 | 17.27 | 1 | ||
Dolní Žandov | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Salajna | 17.36 | 17.36 | |||
Lipová u Chebu | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Stebnice | 17.42 | 17.42 | |||
Cheb-Všeboř | 17.45 | 17.45 | |||
Cheb | 17.50 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci