Vlak 7208 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 10.07 | 4 | |||
Domažlice město | 10.09 | 10.10 | |||
Havlovice | 10.15 | 10.15 | 401 | ||
Pila | 10.17 | 10.17 | |||
Trhanov | 10.19 | 10.19 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 10.23 | 10.24 | 1 | ||
Postřekov | 10.27 | 10.27 | |||
Nový Kramolín | 10.31 | 10.31 | |||
Vlkanov | 10.33 | 10.33 | |||
Poběžovice | 10.38 | 10.39 | 1 | ||
Mutěnín | 10.46 | 10.46 | |||
Hostouň | 10.49 | 10.50 | 1 | ||
Svržno | 10.52 | 10.52 | |||
Bělá nad Radbuzou | 10.59 | 11.20 | 3 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 11.22 | 11.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 11.29 | 11.30 | 1 | ||
Dubec | 11.33 | 11.33 | |||
Borek u Tachova | 11.38 | 11.38 | |||
Stráž u Tachova | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
Bor zastávka | 11.48 | 11.48 | |||
Bor | 11.53 | 12.01 | 2 | ||
Doly | 12.06 | 12.06 | |||
Staré Sedliště | 12.09 | 12.10 | 1 | ||
Pernolec | 12.17 | 12.17 | |||
Malý Rapotín | 12.21 | 12.21 | |||
Tachov zastávka | 12.24 | 12.24 | |||
Tachov | 12.29 | 12.32 | 1 | ||
Lom u Tachova | 12.38 | 12.38 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 12.48 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster