Os 6951 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.06 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 18.13 | 18.13 | |||
Prackovice nad Labem | 18.17 | 18.17 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 18.19 | 18.19 | |||
Malé Žernoseky | 18.22 | 18.22 | |||
Lovosice město | 18.24 | 18.24 | |||
Lovosice | 18.28 | 18.30 | 1 | ||
Lukavec | 18.32 | 18.32 | |||
Nové Kopisty | 18.34 | 18.34 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.36 | 18.41 | 3 | ||
Hrdly | 18.43 | 18.43 | |||
Oleško | 18.45 | 18.45 | |||
Hrobce | 18.48 | 18.48 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 18.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster