Os 6817 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 12.23 | 4 | |||
Málkov | 12.28 | 12.28 | |||
Chomutov | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 12.35 | 12.36 | |||
Jirkov zastávka | 12.39 | 12.39 | |||
Most | 12.56 | 13.01 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | 13.06 | 13.06 | |||
Bílina | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Chotějovice | 13.16 | 13.16 | |||
Želénky | 13.19 | 13.19 | |||
Duchcov | 13.22 | 13.22 | |||
Jeníkov-Oldřichov | 13.25 | 13.25 | 1a | ||
Řetenice | 13.28 | 13.28 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 13.31 | 13.32 | 1 | ||
Proboštov | 13.35 | 13.35 | |||
Bohosudov | 13.39 | 13.40 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.54 | 13.55 | 1b | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Ústí nad Labem sever | 14.01 | 14.01 | 202a | ||
Neštěmice | 14.03 | 14.03 | |||
Mojžíř | 14.05 | 14.05 | |||
Neštědice | 14.07 | 14.07 | |||
Povrly | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 14.13 | 14.13 | |||
Dobkovice | 14.16 | 14.16 | |||
Choratice | 14.17 | 14.17 | |||
Vilsnice | 14.20 | 14.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 14.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster