Os 6806 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.30 | 3 | |||
Vilsnice | 7.33 | 7.33 | |||
Choratice | 7.35 | 7.35 | |||
Dobkovice | 7.37 | 7.37 | |||
Povrly-Roztoky | 7.40 | 7.40 | |||
Povrly | 7.44 | 7.44 | 1 | ||
Neštědice | 7.46 | 7.46 | |||
Mojžíř | 7.48 | 7.48 | |||
Neštěmice | 7.50 | 7.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 7.52 | 7.52 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.56 | 7.58 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 8.00 | 8.00 | 2b | ||
Bohosudov | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Proboštov | 8.13 | 8.13 | |||
Teplice v Čechách | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Řetenice | 8.26 | 8.26 | 2 | ||
Jeníkov-Oldřichov | 8.30 | 8.30 | 2a | ||
Duchcov | 8.34 | 8.34 | |||
Želénky | 8.36 | 8.36 | |||
Chotějovice | 8.40 | 8.40 | |||
Bílina | 8.43 | 8.44 | 6 | ||
Želenice nad Bílinou | 8.51 | 8.51 | |||
Most | 8.57 | 9.01 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 9.16 | 9.16 | |||
Odb Chomutov město | 9.19 | 9.19 | |||
Chomutov | 9.23 | 9.25 | 2 | ||
Málkov | 9.29 | 9.29 | |||
Kadaň-Prunéřov | 9.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster