R 678 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + B249 + 5xBee272 + BDs449 + Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.46 | 28b | |||
Praha-Holešovice | 17.55 | 17.56 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 17.59 | 18.00 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Hněvice | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Lovosice | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.16 | 19.18 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci