Vlak 6664 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.36 | 6a | |||
Děčín východ | 18.39 | 18.40 | 105 | ||
Březiny u Děčína | 18.42 | 18.42 | |||
Malá Veleň | 18.45 | 18.45 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Dolní Habartice | 18.53 | 18.53 | |||
Markvartice | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 19.00 | 19.00 | |||
Česká Kamenice | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Horní Kamenice | 19.08 | 19.08 | |||
Mlýny | 19.14 | 19.15 | 1 | ||
Kytlice | 19.17 | 19.17 | |||
Jedlová | 19.24 | 19.24 | 3 | ||
Chřibská | 19.30 | 19.30 | 3a | ||
Rybniště | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 19.37 | 19.37 | |||
Krásná Lípa | 19.41 | 19.41 | 1 | ||
Rumburk | 19.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster